Liga: | VCU |
Místo: | Nekoř |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Kdy: | 14. 09. 2019 10:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 01. 09. 2019 19:30 |
Konec rezervace: | 12. 09. 2019 23:59 |
Začátek tipování: | 14. 09. 2019 20:00 |
Konec hlasování: | 14. 09. 2019 00:00 |
Zadal: | Lukáš Lešikar |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nekor-10628.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Nekoř | UO | Lukáš Lešikar | ||
2 | 2 | Nepomuky | UO | Lukáš Lešikar | ||
3 | 3 | Horní Třešňovec | UO | Markéta Jelínková | ||
4 | 4 | Černovír | UO | Matouš Zachař | ||
5 | 5 | Česká Rybná | UO | Tomáš Pfeifer | ||
6 | 6 | Letohrad - Kunčice | D | UO | Jan Marek | |
7 | 7 | Bystřec | A | UO | Štěpán Hrdina | |
8 | 8 | Králíky | UO | Daniel Brzák | ||
9 | 9 | Lanšperk | UO | petr | ||
10 | 10 | Bošín | UO | Ferda | ||
11 | 11 | Záchlumí | UO | Jan Divíšek | ||
12 | 16 | Dlouhoňovice | UO | Martin Hynek | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Mistrovice | UO | Romana Dolečková | ||
2 | 2 | Černovír | UO | Matouš Zachař | ||
3 | 3 | Horní Třešňovec | UO | Markéta Jelínková | ||
4 | 4 | Letohrad - Kunčice | C | UO | Michaela Kocúrová | |
5 | 5 | Letohrad - Červená | UO | Adriana Hejdušková | ||
6 | 6 | Dlouhoňovice | UO | Martin Hynek | ||
7 | 20 | Nepomuky | UO | Kateřina Krudencová | ||
Muži >35 let | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 3 | Horní Třešňovec | UO | Markéta Jelínková | ||
Ženy >35 let | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Černovír | UO | Matouš Zachař |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Letohrad - Červená | UO | - | - | 24,39 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Dolní Třešňovec | UO | - | - | 27,05 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Letohrad - Kunčice B | UO | - | - | 27,88 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Nepomuky | UO | - | - | 28,98 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Česká Rybná | UO | - | - | 29,34 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Nekoř | UO | - | - | 33,28 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Horní Třešňovec A | UO | - | - | 34,24 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Bystřec | UO | - | - | 38,37 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Lanšperk | UO | - | - | 46,36 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2008/09/20 | Nekoř, UO, Nekořský pohár | |
2009/09/19 | Nekoř, UO, Nekořský pohár | |
2013/09/21 | Nekoř, O pohár | |
2014/09/13 | Nekoř, Nekořský pohár | |
2015/09/19 | Nekoř, Nekořský pohár | |
2016/09/17 | Nekoř, Nekořský pohár | |
2017/09/16 | Nekoř, Nekořský pohár | |
2019/09/14 | Nekoř, Nekoř | |
2021/09/11 | Nekoř, Nekořský pohár | |
2022/09/17 | Nekoř, Nekořský pohár | |
2023/09/16 | Nekoř, Nekořský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/02 | Horní Třešňovec, VCÚ Horní Třešňovec | |
Kdy | Kde | Liga |