Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 01. 05. 2024 2024/06/15 Žehrov - areál U rybníka, Žehrovský Palivec 2024 MB -
2 01. 06. 2024 2024/06/15 Číhalín, O pohár starosty SDH Číhalín TR TRL
3 01. 06. 2024 2024/06/14 Tasovice, hřiště za ČS MOL, O pohár starosty obce Tasovice ZN -
4 01. 06. 2024 2024/06/14 Tvrdonice, fotbalové hřiště, O pohár obce Tvrdonice, 3. kolo BHL BV BHL
5 30. 01. 2024 2024/01/30 Klatovy, stadion, III. kolo CHLD - Krajské kolo dorostu PS KT CHL
6 01. 06. 2024 2024/06/15 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
7 09. 06. 2024 2024/06/15 Vojnice - areál, XI. ročník hasičské soutěže v požárním útoku na 2B OL -
8 26. 04. 2024 2024/06/15 Sportovní areál Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka TR -
9 01. 05. 2024 2024/06/15 Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st., Ol. - Chv., hasičský areál OL -
10 01. 06. 2024 2024/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
11 02. 06. 2024 2024/06/14 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
12 07. 06. 2024 2024/06/14 Šaratice, O pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
13 15. 05. 2024 2024/06/14 Hasičské hřiště Nová Dědina, O pohár starosty SDH Nová Dědina KM -
14 31. 05. 2024 2024/06/14 Pozděchov, O pohár VS VHL
15 01. 06. 2024 2024/06/15 Čeložnice - has. areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
16 10. 04. 2024 2024/06/14 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou HB -
17 01. 05. 2024 2024/06/15 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ (NE)PALIVEC 2024 MB -
18 05. 06. 2024 2024/06/14 Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12 JN -
19 01. 06. 2024 2024/06/14 Lipová, O pohár SDH Lipová ZL JLNS
20 02. 06. 2024 2024/06/16 Předín, Pohárová soutěž MH SDH Předín TR TRL
21 09. 06. 2024 2024/06/14 Přáslavice fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
22 02. 06. 2024 2024/06/16 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
23 10. 06. 2024 2024/06/15 Velké Hamry, 4.kolo PKL - Velké Hamry 2024 JN PKL
24 02. 06. 2024 2024/06/16 Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
25 06. 06. 2024 2024/06/15 Louky, O pohár SDH Louky ZL ZLPS
26 02. 06. 2024 2024/06/16 Kněžice, O pohár starosty obce, memoriál Antonína Šloufa TR TRL
27 03. 06. 2024 2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B VS -
28 07. 06. 2024 2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B PV -
29 08. 06. 2024 2024/06/22 Heraltice, O pohár starosty městyse TR TRL
30 08. 06. 2024 2024/06/22 Damnov, f. hřiště; 2 dráhy, Soutěž v požárním útoku TC TCL
31 08. 06. 2024 2024/06/21 Častolovice, O pohár (nástřikové) RK POHL
32 15. 06. 2024 2024/06/22 Litenčice - fotbalové hřiště, Dětská soutěž Litenčice KM -
33 15. 06. 2024 2024/06/22 Nový Malín, 2.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
34 01. 06. 2024 2024/06/23 Pocinovice, hřiště, II. kolo CHLMH DO CHL
35 08. 06. 2024 2024/06/22 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI EXČR
36 08. 06. 2024 2024/06/22 Oprechtice (hřiště Zahořany), O pohár starosty obce DO OPH
37 09. 06. 2024 2024/06/21 Trnava, O pohár SDH Trnava ZL ZLPS
38 10. 06. 2024 2024/06/21 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
39 05. 06. 2024 2024/06/21 Opatovice, 2. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
40 08. 06. 2024 2024/06/22 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
41 09. 06. 2024 2024/06/21 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně JH VCT
42 09. 06. 2024 2024/06/21 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice OP -
43 16. 06. 2024 2024/06/22 Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B) OL BIOMAC HE
44 17. 06. 2024 2024/06/21 Škodějov, 5.kolo PKL - Škodějov 2024 SM PKL
45 10. 05. 2024 2024/06/21 Volnočasový areál, Noční soutěž MB -
46 17. 06. 2024 2024/06/21 Škodějov, Noční soutěž Škodějov SM -
47 08. 06. 2024 2024/06/22 Nové Sedliště - Areál SDH, 2.kolo CHNHL TC CHNHL
48 14. 06. 2024 2024/06/21 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce a putovní pohár SDH VY VCOV
49 08. 06. 2024 2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry HB HBHL
50 09. 06. 2024 2024/06/23 Čechtín, O pohár TR EXČR
51 02. 06. 2024 2024/06/17 Rozsochatec, O pohár SDH Rozsochatec HB HBMH
52 10. 06. 2024 2024/06/22 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
53 16. 06. 2024 2024/06/23 Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B) SU BIOMAC HE
54 03. 06. 2024 2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov OP -
55 11. 06. 2024 2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků BO -
56 14. 06. 2024 2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B PV -
57 15. 06. 2024 2024/06/29 Vacov, O pohár PT ŠHL
58 24. 06. 2024 2024/06/28 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
59 08. 06. 2024 2024/06/24 Nová Ves u Světlé, O Pohár SDH Nová Ves u Světlé HB HBMH
60 08. 06. 2024 2024/06/28 Mikulovice, hasičské hřiště, O pohár, 3. kolo ZNL ZN ZNL
61 15. 06. 2024 2024/06/28 Sněžné, O pohár (nástřikové) RK POHL
62 23. 06. 2024 2024/06/29 Střelice (Dědřichov), Střelice (3B) OL BIOMAC HE
63 16. 06. 2024 2024/06/28 hřiště Daměnice, 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice BN BNL
64 16. 06. 2024 2024/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
65 15. 06. 2024 2024/06/29 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
66 15. 06. 2024 2024/06/29 Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 4.ročník DO OPH
67 30. 05. 2024 2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH JE -
68 15. 06. 2024 2024/06/28 Moutnice, fotbalové hřiště, XVIII.ročník memor. por. Jaroslava Garguli, 4.kolo BO BHL
69 16. 06. 2024 2024/06/29 Černovír, O černého výra UO VCU
70 17. 06. 2024 2024/06/28 Machová, O pohár SDH Machová ZL ZLPS
71 21. 06. 2024 2024/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
72 22. 06. 2024 2024/06/22 Daměnice, O pohár SDH Daměnice BN THL
73 22. 06. 2024 2024/06/28 Paršovice, 3. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
74 15. 06. 2024 2024/06/28 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL (rezervace neprobíhá) PT PBHL
75 15. 06. 2024 2024/06/28 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL PT -
76 15. 06. 2024 2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B) OP -
77 14. 06. 2024 2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
78 24. 06. 2024 2024/06/28 Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024 MB PKL
79 28. 05. 2024 2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b ZN -
80 15. 06. 2024 2024/06/29 Nová Ves u Světlé, O Pohár SDH Nová Ves u Světlé HB HBHL
81 16. 06. 2024 2024/06/29 Lukavice, O pohár (nástřikové) RK POHL
82 16. 06. 2024 2024/06/30 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
83 23. 06. 2024 2024/06/29 Velichovky, VČHL Velichovky NA VČHL
84 23. 06. 2024 2024/06/30 Zvole, Zvole - Muži(2B), Ženy + VC Veteráni SU VCOS
85 16. 06. 2024 2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru OP -
86 30. 06. 2024 2024/06/30 Tučapy, O pohár starosty sboru UH VCUH
87 01. 07. 2024 2024/07/04 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého JN JL
88 06. 06. 2024 2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B BR -
89 22. 06. 2024 2024/06/22 Lanžhot, fot. hřiště na Šlajsi, O putovní pohár města Lanžhot. 5. kolo BV BHL
90 23. 06. 2024 2024/07/04 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
91 01. 07. 2024 2024/07/04 Jílové u Držkova, 7.kolo PKL - Jílové u Držkova 2024 JN PKL
92 22. 06. 2024 2024/07/06 Budilov, O pohár starosty PT ŠHL
93 01. 07. 2024 2024/07/05 Dubenec, JL Dubenec TU JL
94 22. 06. 2024 2024/07/05 Žižkovo Pole, O Pohár SDH Žižkovo Pole HB HBHL
95 22. 06. 2024 2024/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného TC TCL
96 24. 06. 2024 2024/07/05 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
97 28. 06. 2024 2024/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
98 29. 06. 2024 2024/07/05 Olšovec, 4. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
99 06. 07. 2024 2024/07/06 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
100 22. 06. 2024 2024/07/05 BUDILOV, BUDILOV PT PBHL
101 29. 06. 2024 2024/07/05 Dubenec, VČHL Dubenec TU VČHL
102 01. 06. 2024 2024/06/30 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče JH -
103 01. 05. 2024 2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B PI -
104 01. 06. 2024 2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž SM -
105 06. 06. 2024 2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B ZN -
106 23. 06. 2024 2024/07/06 Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) JI PLPU
107 06. 06. 2024 2024/07/06 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B) VS -
108 24. 06. 2024 2024/07/06 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
109 14. 06. 2024 2024/07/04 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH VS -
110 23. 06. 2024 2024/07/07 Bransouze, O pohár starostky obce TR TRL
111 30. 06. 2024 2024/07/11 Křekov (Hřiště Lipina), O pohár SDH Křekov ZL JLNS
112 06. 07. 2024 2024/07/13 Nemrlov, 3.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B), Ženy SU VCOS
113 29. 06. 2024 2024/07/13 Netín, Netín ZR EXČR
114 29. 06. 2024 2024/07/13 Kámen, O Pohár SDH Kámen HB HBHL
115 29. 06. 2024 2024/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
116 01. 07. 2024 2024/07/12 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
117 13. 06. 2024 2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B BR -
118 29. 06. 2024 2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B OL -
119 29. 06. 2024 2024/07/12 Uhřičice -fotbalové hřiště, 5. kolo MP-memorial V, Baďury PR MPMHJ
120 30. 06. 2024 2024/07/13 Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice JH PLPU
121 30. 06. 2024 2024/07/12 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
122 05. 07. 2024 2024/07/12 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
123 06. 07. 2024 2024/07/12 Černotín, 5. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
124 28. 06. 2024 2024/07/11 Veselá, O pohár VS VHL
125 14. 06. 2024 2024/07/13 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice TR -
126 29. 06. 2024 2024/07/12 Velké Pavlovice, sport. areál, O pohár starosty města Velké Pavlovice, 6. kolo BV BHL
127 29. 06. 2024 2024/07/12 RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B, RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B PT PBHL
128 15. 05. 2024 2024/07/14 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce ZN -
129 30. 06. 2024 2024/07/12 Nedašova Lhota, O pohár SDH Nedašova Lhota ZL JLNS
130 30. 06. 2024 2024/07/14 Maršovice, Maršovice ZR EXČR
131 01. 07. 2024 2024/07/13 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
132 07. 07. 2024 2024/07/14 Štíty, 4.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy SU VCOS
133 01. 07. 2024 2024/07/13 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B VS -
134 06. 07. 2024 2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice OP -
135 01. 07. 2024 2024/07/18 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
136 01. 07. 2024 2024/07/19 Vidče,hřišté TJ Sahara, Noční pohárová soutéž,PU 2B VS -
137 20. 06. 2024 2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B JE -
138 06. 07. 2024 2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
139 14. 07. 2024 2024/07/20 Šumvald, Šumvald OL BIOMAC HE
140 06. 07. 2024 2024/07/20 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO ZČHL
141 05. 07. 2024 2024/07/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH VS VHL
142 14. 06. 2024 2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně TR -
143 07. 07. 2024 2024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč JH PLPU
144 07. 07. 2024 2024/07/19 Nevšová, O pohár SDH Nevšová ZL JLNS
145 07. 07. 2024 2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
146 07. 07. 2024 2024/07/21 Poděvousy, O pohár Víti Veselého DO ZČHL
147 06. 07. 2024 2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky OP -
148 13. 07. 2024 2024/07/27 Halže, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
149 13. 07. 2024 2024/07/27 Uhelná Příbram (SDH Petrovice), O Pohár SDH Petrovice HB HBHL
150 20. 07. 2024 2024/07/26 Lanžov, VČHL Lanžov TU VČHL
151 22. 07. 2024 2024/07/26 Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 LI PKL
152 21. 07. 2024 2024/07/27 Janovice, Janovice (2B) BR BIOMAC HE
153 13. 07. 2024 2024/07/27 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
154 15. 07. 2024 2024/07/26 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
155 15. 06. 2024 2024/07/26 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov) TU -
156 13. 07. 2024 2024/07/26 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, 7. kolo BV BHL
157 14. 07. 2024 2024/07/26 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
158 12. 07. 2024 2024/07/25 Krhová, O pohár VS VHL
159 08. 05. 2024 2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce RK -
160 06. 07. 2024 2024/07/27 Benešova Hora, O Putovní pohár PT ŠHL
161 01. 07. 2024 2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B OL -
162 13. 07. 2024 2024/07/27 Vracov - fotb. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
163 14. 07. 2024 2024/07/26 Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční JH VCT
164 14. 07. 2024 2024/07/26 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
165 14. 07. 2024 2024/07/28 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
166 15. 07. 2024 2024/07/27 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
167 12. 07. 2024 2024/07/27 Rychlov u Skály, 6. kolo Moravského poháru KM MPMHJ
168 14. 07. 2024 2024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou PE PLPU
169 01. 05. 2024 2024/08/02 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
170 20. 07. 2024 2024/08/03 Nové Sedliště, areál SDH, Memoriál V. Pecháčka TC TCL
171 27. 07. 2024 2024/08/03 Bludov, 5.kolo VC OSH ŠUMPERK -Muži(3B),Ženy + VC Veteráni SU VCOS
172 20. 07. 2024 2024/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
173 30. 05. 2024 2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce ZN -
174 20. 07. 2024 2024/08/03 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
175 21. 07. 2024 2024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč JH PLPU
176 21. 07. 2024 2024/08/02 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
177 20. 07. 2024 2024/08/02 Prušánky, park u koupaliště, O pohár starosty obce Prušánky, 8. kolo HO BHL
178 21. 07. 2024 2024/08/02 Vysoké Pole, O pohár SDH Vysoké Pole ZL JLNS
179 21. 07. 2024 2024/08/04 Stýskaly, Stýskalský víkend PS ZČHL
180 28. 07. 2024 2024/08/04 Sobotín, 6.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
181 21. 07. 2024 2024/08/03 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
182 21. 07. 2024 2024/08/03 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
183 21. 07. 2024 2024/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
184 28. 05. 2024 2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B ZN -
185 27. 07. 2024 2024/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
186 05. 08. 2024 2024/08/09 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
187 03. 08. 2024 2024/08/10 Hrabišín, 7.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
188 04. 08. 2024 2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
189 11. 07. 2024 2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B BR -
190 28. 07. 2024 2024/08/09 Dešná, O pohár starosty JH VCT
191 28. 07. 2024 2024/08/09 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
192 02. 08. 2024 2024/08/09 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
193 28. 05. 2024 2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku ZN -
194 28. 07. 2024 2024/08/09 Vrbětice, O pohár SDH Vrbětice ZL JLNS
195 05. 08. 2024 2024/08/09 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
196 02. 08. 2024 2024/08/10 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
197 04. 08. 2024 2024/08/11 Třeština, Třeština (3B) SU BIOMAC HE
198 28. 07. 2024 2024/08/10 Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
199 28. 07. 2024 2024/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
200 02. 08. 2024 2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H. OP -
201 03. 08. 2024 2024/08/17 Horní Poříčí, O pohár starosty obce - kategorie dětí ST ŠHL
202 12. 08. 2024 2024/08/16 Sukorady, Sukoradský pohár MB BP
203 03. 08. 2024 2024/08/17 Pohled, O Pohár SDH Pohled HB HBHL
204 03. 08. 2024 2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR EXČR
205 04. 08. 2024 2024/08/16 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
206 09. 08. 2024 2024/08/16 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
207 03. 08. 2024 2024/08/17 Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek PJ ZČHL
208 05. 08. 2024 2024/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
209 03. 08. 2024 2024/08/16 Lobodice-hasičský areál, 7.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
210 04. 08. 2024 2024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice PE PLPU
211 04. 08. 2024 2024/08/16 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
212 02. 08. 2024 2024/08/15 Tylovice, O pohár VS VHL
213 04. 08. 2024 2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
214 04. 08. 2024 2024/08/18 Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH PJ ZČHL
215 05. 08. 2024 2024/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
216 11. 08. 2024 2024/08/18 Lesnice, 8.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B), Ženy SU VCOS
217 00. 00. 0000 0000/00/00 Hrubá Vrbka - has. areál, O putovní pohár starosty obce Hrubá Vrbka HO GPHO
218 05. 08. 2024 2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky OP -
219 10. 08. 2024 2024/08/24 Hošťka, hřiště, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
220 19. 08. 2024 2024/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
221 09. 08. 2024 2024/08/22 Lešná, O pohár VS VHL
222 10. 08. 2024 2024/08/24 Dolany, O pohár starosty PT ŠHL
223 10. 08. 2024 2024/08/23 Vysokov, O pohár (sklopné) NA POHL
224 10. 08. 2024 2024/08/24 Smilov, O Pohár SDH Smilov HB HBHL
225 10. 08. 2024 2024/08/24 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO OPH
226 10. 08. 2024 2024/08/23 Rokytnice u hasičské zbrojnice, 8. kolo Moravského poháru PR MPMHJ
227 10. 08. 2024 2024/08/23 Dubňany, Sportovní areál u ZŠ, O putovní pohár města Dubňany HO BHL
228 11. 08. 2024 2024/08/23 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy ve Zbraslavi BO ŽL
229 16. 08. 2024 2024/08/23 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
230 09. 08. 2024 2024/08/22 Loučka, O pohár VS VHL
231 10. 08. 2024 2024/08/24 Hluboká u Kdyně - U Koupaliště, 3. kolo CHNHL DO CHNHL
232 03. 08. 2024 2024/08/23 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže PV -
233 16. 08. 2024 2024/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
234 11. 08. 2024 2024/08/24 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou ZR ŽL
235 17. 08. 2024 2024/08/31 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC TCL
236 17. 08. 2024 2024/08/30 Nový Hrádek, O pohár (nástřikové) NA POHL
237 17. 08. 2024 2024/08/31 Kynice, O Pohár SDH Kynice HB HBHL
238 18. 08. 2024 2024/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO VCU
239 24. 08. 2024 2024/08/31 Kosov, 9.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy SU VCOS
240 26. 08. 2024 2024/08/30 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
241 10. 08. 2024 2024/08/25 Srbice, za hasičárnou, IV. kolo CHLMH DO CHL
242 17. 08. 2024 2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
243 17. 08. 2024 2024/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
244 23. 08. 2024 2024/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
245 16. 08. 2024 2024/08/29 Podhradní Lhota, O pohár KM VHL
246 18. 08. 2024 2024/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
247 17. 08. 2024 2024/08/30 SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B, SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B PT PBHL
248 17. 08. 2024 2024/08/31 Všekary - Hasičské hřiště, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
249 18. 08. 2024 2024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
250 18. 08. 2024 2024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
251 11. 08. 2024 2024/08/26 Kámen, O Pohár SDH Kámen HB HBMH
252 25. 08. 2024 2024/09/01 Bohuslavice, 10.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
253 10. 08. 2024 2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky DO -
254 23. 08. 2024 2024/08/31 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
255 18. 08. 2024 2024/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
256 00. 00. 0000 0000/00/00 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce Vel. nad Veličkou HO GPHO
257 24. 08. 2024 2024/09/07 Nahý Újezdec, hřiště, Memoriál F. Fidlera - 12. ročník TC TCL
258 24. 08. 2024 2024/09/07 Markvartice, O putovní pohár SDH Markvartice TR TRL
259 02. 09. 2024 2024/09/06 Březno, Židněves, Pohár Klenice MB BP
260 02. 09. 2024 2024/09/06 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu JN JL
261 24. 08. 2024 2024/09/06 Opočno, O pohár (nástřikové) RK POHL
262 25. 08. 2024 2024/09/07 Lanškroun, Lanškrounský pohár UO VCU
263 24. 08. 2024 2024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH SY EXČR
264 24. 08. 2024 2024/09/07 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
265 26. 08. 2024 2024/09/06 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
266 24. 08. 2024 2024/09/07 Stařeč, O pohár starosty SDH Stařeč TR TRL
267 24. 08. 2024 2024/09/06 Výkleky, 9. kolo Moravského pháru PR MPMHJ
268 25. 08. 2024 2024/09/06 Dolní Žďár - Horní Lhota, Soutěž v požárním útoku a O pohár starosty obce JH VCT
269 25. 08. 2024 2024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
270 24. 08. 2024 2024/09/06 BOHUMILICE, BOHUMILICE PT PBHL
271 19. 04. 2024 2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B JC -
272 02. 09. 2024 2024/09/06 Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 LI PKL
273 01. 09. 2024 2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční) OL BIOMAC HE
274 25. 08. 2024 2024/09/08 Trnava, O pohár SDH TR TRL
275 18. 08. 2024 2024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
276 26. 08. 2024 2024/09/07 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
277 02. 09. 2024 2024/09/07 Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 LI PKL
278 25. 08. 2024 2024/09/08 Lipník, O pohár starosty SDH Lipník TR TRL
279 09. 09. 2023 2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH CV -
280 31. 08. 2024 2024/09/14 Kněžice, Pohár Bohemia TR TRL
281 31. 08. 2024 2024/09/14 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna TC TCL
282 09. 09. 2024 2024/09/13 Kosořice, Pohár Doubravka MB BP
283 24. 08. 2024 2024/09/09 Herálec, O pohár SDH Herálec HB HBMH
284 31. 08. 2024 2024/09/13 Lodín, O pohár (nástřikové) HK POHL
285 31. 08. 2024 2024/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
286 01. 09. 2024 2024/09/14 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk UO VCU
287 09. 09. 2024 2024/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
288 24. 08. 2024 2024/09/08 Holýšov, V. kolo CHLMH DO CHL
289 07. 05. 2024 2024/05/07 Soběsuky, Pohárová soutěž PV VCPV
290 15. 08. 2024 2024/09/14 Lipová Lázně - za DPS, Pohárová soutěž 3B-muži, 2B-ženy JE -
291 01. 09. 2024 2024/09/13 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka TR ŽL
292 31. 08. 2024 2024/09/13 RADHOSTICE, RADHOSTICE PT PBHL
293 09. 09. 2024 2024/09/13 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 SM PKL
294 01. 09. 2024 2024/09/15 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH TR TRL
295 01. 09. 2024 2024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
296 01. 09. 2024 2024/09/15 Česká Rybná, Pohár UO VCU
297 07. 09. 2024 2024/09/21 Chodová Planá, pivovar - MIMO, Memoriál V.Zimáka TC TCL
298 07. 09. 2024 2024/09/21 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
299 16. 09. 2024 2024/09/20 Chotětov, Soptíkův dračí pohár MB BP
300 07. 09. 2024 2024/09/20 Semechnice, O pohár (nástřikové) RK POHL
301 07. 09. 2024 2024/09/21 Žihobce, O pohár starosty KT ŠHL
302 08. 09. 2024 2024/09/21 Nekoř, Nekořský pohár UO VCU
303 16. 09. 2024 2024/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
304 01. 01. 2024 2024/09/21 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2024 DO -
305 15. 09. 2024 2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B) OL BIOMAC HE
306 08. 09. 2024 2024/09/20 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
307 08. 09. 2024 2024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
308 08. 09. 2024 2024/09/20 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích ZR ŽL
309 16. 09. 2024 2024/09/20 Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 SM PKL
310 12. 09. 2024 2024/09/19 Mříčná, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 6.KOLO SM -
311 14. 09. 2024 2024/09/28 Česká Bělá, O Pohár SDH Česká Bělá HB HBHL
312 15. 09. 2024 2024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
313 19. 09. 2024 2024/09/26 Víchová nad Jizerou, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 7.KOLO SM -
314 07. 10. 2024 2024/11/15 Dlouhá Lhota, Vyhlášení výsledků Boleslavského poháru 2024 MB BP
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Frýdštejn - koupalištěŽeny Pěnčín62024-06-14 23:34:26
2KněžiceMuži Radostín nad Oslavou212024-06-14 23:14:07
3hřiště DaměniceŽeny Chlum42024-06-14 23:08:19
4Hrotovice, U dolního rybníkanerozlišeno Hrotovice82024-06-14 23:08:17
5Hrotovice, U dolního rybníkanerozlišeno Hrotovice22024-06-14 23:07:54
6hřiště DaměniceMuži Daměnice42024-06-14 23:07:43
7hřiště DaměniceŽeny Tomice32024-06-14 23:07:20
8hřiště DaměniceŽeny Malovice22024-06-14 23:01:50
9hřiště DaměniceMuži Malovice52024-06-14 23:01:17
10TrnavaMuži Bojkovice232024-06-14 22:57:09
11Damnov, f. hřiště; 2 dráhyDospělíStaré Sedliště92024-06-14 22:28:33
12Damnov, f. hřiště; 2 dráhyMladí hasičiStaré Sedliště212024-06-14 22:27:17
13Damnov, f. hřiště; 2 dráhyMladí hasičiStaré Sedliště192024-06-14 22:26:25
14PředínMladí hasičiJakubov u Moravských Budějovic522024-06-14 22:20:41
15RadíkovMuži Čelechovice na Hané312024-06-14 22:19:06
16Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Chropyně202024-06-14 22:09:14
17Grešlové Mýto fotbalové hřištěnerozlišeno Bojanovice142024-06-14 22:03:00
18Želeč,fotbalové hřištěnerozlišeno Pustiměř402024-06-14 21:42:49
19Želeč,fotbalové hřištěnerozlišeno Pustiměř312024-06-14 21:42:36
20Želeč,fotbalové hřištěnerozlišeno Pustiměř252024-06-14 21:42:20
21Hostěrádky-RešovMuži Tučapy222024-06-14 21:36:45
22Hostěrádky-RešovMuži Tučapy172024-06-14 21:35:53
23RadíkovMuži Janovice112024-06-14 21:27:51
24PlumlovMuži Křenovice312024-06-14 21:26:56
25Hostěrádky-RešovSmíšenéKřenovice162024-06-14 21:17:04
26Hostěrádky-RešovSmíšenéKřenovice132024-06-14 21:16:42
27Hostěrádky-RešovMuži Křenovice162024-06-14 21:16:19
28Hostěrádky-RešovSmíšenéBratčice122024-06-14 21:12:27
29HeralticeMladí hasičiDomamil582024-06-14 21:10:04
30HeralticeMladí hasičiDomamil552024-06-14 21:09:30
31Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Seloutky52024-06-14 20:56:13
32Hostěrádky-RešovSmíšenéBosonohy112024-06-14 20:53:56
33Hostěrádky-RešovMuži Mistřín142024-06-14 20:43:07
34Hostěrádky-RešovSmíšenéSilůvky92024-06-14 20:41:23
35Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Drahany192024-06-14 20:38:27
36Hostěrádky-RešovSmíšenéOstrov u Macochy82024-06-14 20:35:33
37Hostěrádky-RešovMuži Želeč122024-06-14 20:25:03
38ČíhalínMladí hasičiVýčapy702024-06-14 20:24:56
39Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Želeč172024-06-14 20:24:13
40PlumlovMuži Bezděčí u Trnávky112024-06-14 20:16:13
41Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Nenakonice142024-06-14 20:14:45
42Rosečnerozlišeno Chlum u Třeboně202024-06-14 20:09:45
43Hostěrádky-RešovMuži Hostěrádky-Rešov112024-06-14 20:09:06
44Hostěrádky-RešovSmíšenéPustiměř102024-06-14 20:07:53
45Hostěrádky-RešovSmíšenéPustiměř72024-06-14 20:07:43
46Hostěrádky-RešovMuži Pustiměř152024-06-14 20:07:26
47Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Litenčice182024-06-14 20:07:10
48Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Litenčice132024-06-14 20:06:59
49Hostěrádky-RešovMuži Pustiměř102024-06-14 20:06:53
50Hostěrádky-RešovMuži Mokrá72024-06-14 20:05:23
51Hostěrádky-RešovSmíšenéTopolany52024-06-14 20:02:43
52Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Počenice152024-06-14 20:02:39
53Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Počenice112024-06-14 20:02:23
54Hostěrádky-RešovSmíšenéTopolany12024-06-14 20:02:09
55Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Počenice122024-06-14 20:01:57
56Hostěrádky-RešovMuži Ivanovice na Hané132024-06-14 20:01:40
57Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Zborovice102024-06-14 20:01:23
58Hostěrádky-RešovMuži Topolany82024-06-14 20:01:20
59Hostěrádky-RešovSmíšenéIvanovice na Hané32024-06-14 20:01:16
60Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Vrbka92024-06-14 20:01:07
61Hostěrádky-RešovMuži Račice42024-06-14 20:00:52
62Hostěrádky-RešovSmíšenéRadslavice62024-06-14 20:00:42
63Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Zborovice72024-06-14 20:00:27
64Hostěrádky-RešovSmíšenéDětkovice22024-06-14 20:00:23
65Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Habrovany62024-06-14 20:00:23
66Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Seloutky162024-06-14 20:00:23
67Hostěrádky-RešovSmíšenéTvarožná42024-06-14 20:00:21
68Hostěrádky-RešovMuži Ostrov u Macochy92024-06-14 20:00:20
69Hostěrádky-RešovMuži Mělčany62024-06-14 20:00:19
70Hostěrádky-RešovMuži Ostrov u Macochy52024-06-14 20:00:15
71Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Otinoves42024-06-14 20:00:14
72Hostěrádky-RešovMuži Tvarožná32024-06-14 20:00:13
73Hostěrádky-RešovMuži Habrovany22024-06-14 20:00:12
74Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Bousín32024-06-14 20:00:10
75Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Křenovice22024-06-14 20:00:04
76OpatoviceŽeny Valšovice (Hranice VI)142024-06-14 19:38:15
77ČíhalínMladí hasičiMarkvartice502024-06-14 18:59:58
78NevcehleMuži Třebětice382024-06-14 18:56:40
79Tasovice, hřiště za ČS MOLSmíšený dorostChvalovice52024-06-14 18:36:50
80Tasovice, hřiště za ČS MOLStarší žáci Hodonice72024-06-14 17:50:18
81Stupešice hasičské hřištěMuži Blatnice82024-06-14 17:21:51
82Tasovice, hřiště za ČS MOLSmíšený dorostŠumná42024-06-14 17:03:19
83VéskySmíšenéVésky52024-06-14 16:32:56
84VéskySmíšenéVésky12024-06-14 16:31:50
85HeralticeMladí hasičiMarkvartice542024-06-14 15:58:40
86ČíhalínMladí hasičiVladislav602024-06-14 14:48:44
87Nová Ves u SvětléMladší žáci Štoky292024-06-14 14:40:25
88Nová Ves u SvětléMladší žáci Štoky242024-06-14 14:38:47
89Nová Ves u SvětléStarší žáci Štoky152024-06-14 14:37:44
90RozsochatecMladší žáci Štoky372024-06-14 14:31:59
91RozsochatecMladší žáci Štoky332024-06-14 14:30:16
92RozsochatecStarší žáci Štoky212024-06-14 14:28:46
93Dolní NěmčiceŽeny Kamenice nad Lipou42024-06-14 13:09:45
94Pozděchovnerozlišeno Podhradní Lhota302024-06-14 13:05:20
95Pozděchovnerozlišeno Podhradní Lhota272024-06-14 13:04:41
96TrnavaSmíšenéHostišová412024-06-14 12:48:53
97TrnavaSmíšenéHostišová382024-06-14 12:48:20
98Frýdštejn - koupalištěMuži Škodějov162024-06-14 12:41:23
99Frýdštejn - koupalištěMuži Škodějov22024-06-14 12:38:50
100PředínMladí hasičiČastohostice12024-06-14 12:32:34
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání