Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12024/06/012024/06/15 Číhalín, O pohár starosty SDH Číhalín TR TRL
22024/06/142024/06/15 Tasovice, hřiště za ČS MOL, O pohár starosty obce Tasovice ZN -
32024/01/302024/06/15 Klatovy, stadion, III. kolo CHLD - Krajské kolo dorostu PS KT CHL
42024/06/012024/06/15 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
52024/06/072024/06/15 Šaratice, O pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
62024/05/142024/06/15 Hasičské hřiště Nová Dědina, O pohár starosty SDH Nová Dědina KM -
72024/06/012024/06/15 Čeložnice - has. areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
82024/06/012024/06/15 Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12 JN -
92024/06/022024/06/16 Předín, Pohárová soutěž MH SDH Předín TR TRL
102024/06/022024/06/16 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
112024/06/102024/06/16 Velké Hamry, 4.kolo PKL - Velké Hamry 2024 JN PKL
122024/06/022024/06/16 Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
132024/06/022024/06/16 Kněžice, O pohár starosty obce, memoriál Antonína Šloufa TR TRL
142024/06/082024/06/22 Heraltice, O pohár starosty městyse TR TRL
152024/05/042024/06/22 Pocinovice, hřiště, II. kolo CHLMH DO CHL
162024/06/082024/06/22 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI EXČR
172024/06/012024/06/22 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
182024/06/162024/06/22 Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B) OL BIOMAC HE
192024/06/172024/06/22 Škodějov, 5.kolo PKL - Škodějov 2024 SM PKL
202024/06/142024/06/22 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce a putovní pohár SDH VY VCOV
212024/06/152024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry HB HBHL
222024/06/092024/06/23 Čechtín, O pohár TR EXČR
232024/06/162024/06/23 Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B) SU BIOMAC HE
242024/06/242024/06/29 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
252024/06/012024/06/29 Mikulovice, hasičské hřiště, O pohár, 3. kolo ZNL ZN ZNL
262024/06/232024/06/29 Střelice (Dědřichov), Střelice (3B) OL BIOMAC HE
272024/06/212024/06/29 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
282024/06/222024/06/29 Daměnice, O pohár SDH Daměnice BN THL
292024/06/152024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B) OP -
302024/06/242024/06/29 Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024 MB PKL
312024/06/232024/06/30 Nová Ves u Světlé, O Pohár SDH Nová Ves u Světlé HB HBHL
322024/07/012024/07/05 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého JN JL
332024/07/012024/07/05 Jílové u Držkova, 7.kolo PKL - Jílové u Držkova 2024 JN PKL
342024/07/012024/07/06 Dubenec, JL Dubenec TU JL
352024/06/282024/07/06 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
362024/05/012024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B PI -
372024/06/232024/07/06 Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) JI PLPU
382024/06/232024/07/07 Bransouze, O pohár starostky obce TR TRL
392024/06/292024/07/13 Netín, Netín ZR EXČR
402024/06/302024/07/13 Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice JH PLPU
412024/07/052024/07/13 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
422024/05/152024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce ZN -
432024/06/302024/07/14 Maršovice, Maršovice ZR EXČR
442024/07/062024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
452024/07/142024/07/20 Šumvald, Šumvald OL BIOMAC HE
462024/06/142024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně TR -
472024/07/072024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč JH PLPU
482024/07/072024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
492024/07/222024/07/27 Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 LI PKL
502024/07/212024/07/27 Janovice, Janovice (2B) BR BIOMAC HE
512024/07/132024/07/27 Vracov - fotb. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
522024/07/142024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou PE PLPU
532024/07/212024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč JH PLPU
542024/07/212024/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
552024/07/212024/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
562024/07/212024/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
572024/05/282024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B ZN -
582024/08/052024/08/10 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
592024/08/042024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
602024/08/022024/08/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
612024/05/282024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku ZN -
622024/08/052024/08/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
632024/08/022024/08/11 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
642024/08/042024/08/11 Třeština, Třeština (3B) SU BIOMAC HE
652024/07/282024/08/11 Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
662024/07/282024/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
672024/08/032024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR EXČR
682024/08/092024/08/17 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
692024/08/042024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice PE PLPU
702024/08/042024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
712024/08/112024/08/24 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy ve Zbraslavi BO ŽL
722024/08/162024/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
732024/08/162024/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
742024/08/112024/08/25 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou ZR ŽL
752024/08/262024/08/31 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
762024/08/172024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
772024/08/232024/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
782024/08/182024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
792024/08/182024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
802024/08/102024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky DO -
812024/08/232024/09/01 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
822024/08/182024/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
832024/08/242024/09/01 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce Vel. nad Veličkou HO GPHO
842024/08/242024/09/07 Markvartice, O putovní pohár SDH Markvartice TR TRL
852024/09/022024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu JN JL
862024/08/242024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH SY EXČR
872024/08/242024/09/07 Stařeč, O pohár starosty SDH Stařeč TR TRL
882024/08/252024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
892024/09/022024/09/07 Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 LI PKL
902024/09/052024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B JC -
912024/09/012024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční) OL BIOMAC HE
922024/08/252024/09/08 Trnava, O pohár SDH TR TRL
932024/08/182024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
942024/09/022024/09/08 Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 LI PKL
952024/08/252024/09/08 Lipník, O pohár starosty SDH Lipník TR TRL
962024/08/312024/09/14 Kněžice, Pohár Bohemia TR TRL
972024/08/312024/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
982024/09/092024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
992024/09/072024/09/14 Holýšov, V. kolo CHLMH DO CHL
1002024/05/072024/09/14 Soběsuky, Pohárová soutěž PV VCPV
1012024/09/012024/09/14 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka TR ŽL
1022024/09/092024/09/14 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 SM PKL
1032024/09/012024/09/15 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH TR TRL
1042024/09/012024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
1052024/09/072024/09/21 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
1062024/09/162024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
1072024/09/152024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B) OL BIOMAC HE
1082024/09/082024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
1092024/09/082024/09/21 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích ZR ŽL
1102024/09/162024/09/21 Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 SM PKL
1112024/09/152024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1PlumlovŽenyMichal Matějíček2024-06-14 19:52:19
2PlumlovMužiMichal Matějíček2024-06-14 19:51:45
3Ratíškovice - fotba.hřištěŽenyPetr Kotásek2024-06-05 17:40:57
4Ratíškovice - fotba.hřištěMužiPetr Kotásek2024-06-05 17:40:30
5Svatobořice - hasičský areálŽenyPetr Kotásek2024-05-11 11:45:54
6Svatobořice - hasičský areálMužiPetr Kotásek2024-05-11 11:45:39
7Svatobořice - hasičský areálŽenyMichal Matějíček2024-05-11 11:29:29
8Svatobořice - hasičský areálMužiMichal Matějíček2024-05-11 11:29:11
9Svatobořice - hasičský areálMužiDaniel Chvátal2024-05-09 21:56:16
10Vlkoš - fotb. hřištěŽenyDaniel Chvátal2024-05-04 11:53:26
11Vlkoš - fotb. hřištěMužiDaniel Chvátal2024-05-04 11:53:09
12Vlkoš - fotb. hřištěŽenyPetr Kotásek2024-04-24 07:50:01
13Vlkoš - fotb. hřištěMužiPetr Kotásek2024-04-24 07:49:26
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu