Liga: | JL |
Místo: | Huť |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Kdy: | 18. 08. 2018 10:00 |
Kontakt: | Luboš Kundera |
Telefon: | +420 602 617 285 |
Začátek rezervace: | 13. 08. 2018 20:00 |
Konec rezervace: | 17. 08. 2018 20:00 |
Začátek tipování: | 13. 08. 2018 20:00 |
Konec hlasování: | 17. 08. 2018 00:00 |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
areál u hasičské zbrojnice
e-mail: l.kundera@tfnet.cz
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hut-9307.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Pšánky | HK | Jakub Doskočil | ||
2 | 3 | Břehy | MB | Petr Zavrtálek | ||
3 | 4 | Velké Hamry | JN | MAD Matthew | ||
4 | 5 | Jirkov | JN | Vladimír Novotný | ||
5 | 6 | Podůlší | Béčko | JC | Jakub Tomeš | |
6 | 7 | Kosmonosy | MB | Jan Klimo | ||
7 | 8 | Lučany nad Nisou | JN | Jan Sajewicz | ||
8 | 9 | Jílové u Držkova | JN | MAD Matthew | ||
9 | 10 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | ||
10 | 11 | Dobšín Kamenice | MB | Filip Hájek | ||
11 | 12 | Krásná Ves | MB | Vašek | ||
12 | 13 | Sychrov | MB | Barbora Křapková | ||
13 | 14 | Dneboh | MB | Lukáš Danda | ||
14 | 15 | Mříčná | SM | sdhmricna | ||
15 | 16 | Tatobity | SM | Jakub Doskočil | ||
16 | 17 | Malá Skála | JN | Radek Havelka | ||
17 | 18 | Olešnice | SM | Lukáš Marek | ||
18 | 19 | Veselá | MB | Olda Česák | ||
19 | 29 | Obrubce | MB | Pepa Adam | ||
20 | 30 | Zlatá Olešnice | JN | Vojtěch Růžička | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Malá Skála | Béčko | JN | Jiří Šťastný | |
2 | 2 | Kosmonosy | MB | Jarča Kopelentová | ||
3 | 3 | Sychrov | A | MB | Barbora Křapková | |
4 | 4 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | ||
5 | 5 | Jeřmanice | LI | Iveta | ||
6 | 6 | Bratříkov | JN | Zuzana Pfeiferová | ||
7 | 7 | Katusice | MB | Denisa Boháčková | ||
8 | 8 | Libuň | JC | Hana Jarolímková | ||
9 | 9 | Sychrov | B | MB | Barbora Křapková |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2007/06/30 | Huť, JN, O pohár sklářské hutě | |
2008/06/28 | Huť, JN, O pohár sklářské hutě | |
2010/09/26 | Huť, -, O POHÁR SKLÁŘSKÉ HUTĚ | |
2013/06/01 | Huť, hasičský areál, Pohár sklářské hutě | |
2014/09/13 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2015/06/27 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2016/07/02 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2017/08/27 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2018/08/18 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2019/09/14 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/18 | Kosmonosy - Bechov, Memoriál Josefa Ryse | |
2024/05/19 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2024/05/25 | Bechov, Pohár Formanka | |
2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2024/06/08 | Sychrov, Káčovský pohár | |
2024/06/29 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | |
2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
2024/08/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
2024/08/31 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
2024/09/07 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | |
2024/09/14 | Košťálov, Košťálovský pohár | |
2024/09/21 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |