Liga: | TRL |
Místo: | Štěměchy |
Okres: | Třebíč |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 20. 05. 2023 12:30 |
Kontakt: | SDH Štěměchy |
Telefon: | +420736179404 |
Začátek rezervace: | 06. 05. 2023 12:30 |
Konec rezervace: | 20. 05. 2023 12:00 |
Začátek tipování: | 06. 05. 2023 20:00 |
Konec hlasování: | 19. 05. 2023 00:00 |
Zadal: | Roman Benda |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stemechy-12974.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Čechtín | B | TR | Marek Horký | |
2 | 2 | Heraltice | TR | Jan Neuman | ||
3 | 3 | Mikulovice | ZN | Michal Urbánek | ||
4 | 4 | Výčapy | TR | Ondřej Jeleček | ||
5 | 5 | Blatnice | TR | petr veleba | ||
6 | 6 | Příložany | TR | Jarda Blatný | ||
7 | 7 | Pocoucov | TR | Josef Buďa | ||
8 | 8 | Budeč | JH | Pavel Jindra | ||
9 | 9 | Černín | ZN | Jiří Veselý | ||
10 | 10 | Čechtín | TR | Marek Vaněk | ||
11 | 11 | Petrovice | TR | Michal Večeřa | ||
12 | 12 | Hartvíkovice | TR | Michal Pelikán | ||
13 | 13 | Dešná | B | JH | Aleš Coufal | |
14 | 14 | Budíkovice | TR | SDH Budíkovice | ||
15 | 15 | Výčapy | B | TR | Ondřej Jeleček | |
16 | 16 | Hvězdoňovice | TR | Viktorie Vidláková | ||
17 | 30 | Bransouze | TR | Martin Caha | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 5 | Bransouze | TR | Michaela Dufková | ||
2 | 6 | Štěměchy | TR | Standa Urban | ||
3 | 7 | Krahulov | TR | Adéla Hekerlová | ||
4 | 8 | Výčapy | TR | Ondřej Jeleček | ||
5 | 10 | Benetice | TR | Petra Cejpková | ||
6 | 11 | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | Vendula Vejmelkova | ||
7 | 14 | Budíkovice | TR | Zuzana Trnková | ||
8 | 15 | Stařeč | TR | Hana Kučerová |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Budíkovice | TR | 16,62 | 16,62 | 16,62 | 2023/05/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Štěměchy | TR | 16,22 | 17,36 | 17,36 | 2023/05/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Výčapy | TR | 18,81 | 18,86 | 18,86 | 2023/05/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Stařeč | TR | 18,88 | 18,14 | 18,88 | 2023/05/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 17,64 | 20,15 | 20,15 | 2023/05/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Benetice | TR | 20,41 | 16,59 | 20,41 | 2023/05/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Bransouze | TR | 24,50 | 26,13 | 26,13 | 2023/05/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Krahulov | TR | NP | NP | NP | 2023/05/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2003/06/14 | Stěměchy, TR, Memoriál Františka Trnky | |
2023/05/20 | Štěměchy, O pohár obce Štěměchy | |
Kdy | Kde | Liga |